Ny resaka ataoko Tom 2 MOD v3.5.0.3103 (vola tsy voafetra)

3.9 / 5 - (12 vato)
Doka

Ny resaka ataoko Tom 2 MOD, sanal dünyada sahiplendiğin, konuşabilen kedi dostun ile dünyayı keşfet ve maceraya hazır ol. Eğlence trgala mitohy amin'ny.

Tapaka ny Ny resaka ataoko Tom 2
Daty fanavaozana 14 septambra
Lalao Rohy
Malagasy Bible 3.5.0.3103
habe 118.58 MB
Fanitarana apk
Tür Mod

Mod endri-javatra

  • vola tsy voafetra

 Ny resaka ataoko Tom 2 MOD Video

 

Info:

  1. Çok fazla satın alma işlemi ban riskini arttırır.
  2. Alohan'ny hisintonana ny lalao dia ataovy azo antoka fa tsy manana ny lalao amin'ny findainao na emulator ianao.
  3. amin'ny findainao firafitry ny loharano tsy fantatraAtaovy azo antoka fa mandeha.

 Ny resaka ataoko Tom 2 MOD Download

 My Talking Tom 2 Özellikleri

Ny resaka ataoko Tom 2 Konuşan bir kedi! Hayal edebiliyor musun? Sanal dünyada kapını çalan bu davetsiz misafir, artık senin en yakın dostun. Onunla macera dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır ol.

Doka

Her seviye atladığında özel ödüller kazanabilirsin. Günlük görevleri tamamlayarak yeni kostümler, birbirinden farklı Karakter çıkarabilirsin. Ny resaka ataoko Tom 2‘de dostunu düzenli olarak ziyaret et. Acıkabilir, kirlenebilir hatta tuvaleti gelebilir.

Ny resaka ataoko Tom 2‘de Eğlencenin sınırı yok, binlerce farklı renk seçeneği ve dekor ürünleri ile evini dizayn edebilir, dilediğin renge boyayabilir, ve dostun Tom ile keyifli vakit geçilebilirsin. Günlük giriş ödülleri ile birbirinden farklı, özel hediyeler kazanabilirsin. Biriktirdiğin altın ile hayalin de ki eve  karaktere sahip ol. Bunun yanı sıra, marketten çeşitli paketler satın alabilir, diğer karakterlerin kilidini açabilir onlara dilediğin kostümü giydirebilirsin.. Sakalı olan bir kedi elbette komik olurdu.

Paketlerden ve görevlerden elde ettiğin özel kostüm ve ödüller ile arkadaşlarını kıskandır. Ny resaka ataoko Tom 2‘de Konuşan kedin seni anlayabilir. Ona sesli komutlar verebilir, uykusundan uyandırabilir, acıktığında karnını doyurabilir hatta ona çeşitli şakalar yapabilirsin. Tom acıktığın da çok huysuzdur. Kirlenmeyi sevmez, onu düzenli olarak yıkamayı unutma, kuyruğuna dokunulmasından hiç hoşlanmaz. Tüm bu özellikleri merak ediyorsan sende bize katıl.

Doka